Location : Home > B > B32922C3223M
B32922C3223M
Share on FacebookShare on Facebook
B32922C3223M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32922C3223M FILM CAP 22NF 20 305V MKP X2 686000 EPCOS Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B32922C3223M FILM CAP 22NF 20 305V MKP X2 580800 EPCOS Inc 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B32922C3223M Original&New 20000 EPCOS 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
B32922C3223M Original&New 28000 EPCOS 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
B32922C3223M Film Capacitors 0.022uF 305VAC 20 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32922C3223M Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk