Location : Home > U > UCA2V680MHD
UCA2V680MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UCA2V680MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCA2V680MHD CAP ALUM 68UF 20 350V RADIAL 878500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UCA2V680MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 350volts 68uF 16X31.5 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCA2V680MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk