Location : Home > T > TYS4012680M-10
TYS4012680M-10
Share on FacebookShare on Facebook
TYS4012680M-10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TYS4012680M-10 17+ 58500 Laird 17+ EKT Electronics Co., Ltd
TYS4012680M-10 SMD 58500 Laird 17+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7446221012 Filters Common Mode Chokes 12mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.2A DCR 280 mOhm