Location : Home > I > ISC1210ER1R5K
ISC1210ER1R5K
Share on FacebookShare on Facebook
ISC1210ER1R5K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ISC1210ER1R5K 17+ 96800 VISHAY 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ISC1210ER1R5K ROSH 7890 16+ new & original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
ISC1210ER1R5K IN STOCK 36656 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
ISC1210ER1R5K standard package with RoHS 45480 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ISC1210ER1R5K INDUCTOR WW 1.5UH 10 1210 42305 Vishay 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-06A-182-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T412
ZTX712 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP DARL 60V 0.8A E-LINE