Location : Home > T > TYKTBLSANF-19.200000
TYKTBLSANF-19.200000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-83-026-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
833-83-026-30-001101 Preci-Dip 147180 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
833-83-026-30-001101 Preci-Dip 287970 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1756720000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1756720000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1756720000 Weidmuller 8000 2012+ HEADER PIN 180 22POS AU OR EKT Electronics Co., Ltd
1756720000 Weidmuller 147750 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
821-22-005-10-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 5 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-005-10-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-005-10-000101 Semiconductor 31965 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
821-22-005-10-000101 STOCK 45450 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
801-87-021-10-143101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-021-10-143101 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-021-10-143101 Preci-Dip 157290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
0510470400 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.049" (1.25mm)