Location : Home > S > SIT9003AI-3-18DB
SIT9003AI-3-18DB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AI-3-18DB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AI-3-18DB OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 139360 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AI-3-18DB OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 57009 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AI-3-18DB OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 98870 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-282825-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1-282825-5 IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282825-5 TE Connectivity AMP Connectors 157440 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-282825-5 TE Connectivity AMP Connectors 298010 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com