Location : Home > T > TXR40SJ90-1006AI
TXR40SJ90-1006AI
RJHSEGE84 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C SHLD
GTCL01AF28-12P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 26C 26#16 PIN RECP
DAM15SNK126 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
1456987-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2X4 FEM UNSEALED LP ASSY KEY D
FSF76-8-D IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FSF76-8-D NEW 88690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FSF76-8-D Panduit Corp 8000 2012+ FERRULE INS VNL AWG20 BL 15/32 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
FSF76-8-D Panduit Corp 8000 2015+ FERRULE INS VNL AWG20 BL 15/32 enkaite Electronics Co., Ltd
1-1776153-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
1-1776153-0 TE Connectivity AMP Connectors 147850 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 7.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1776153-0 TE Connectivity AMP Connectors 278310 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 7.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M20-9712945 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 29 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
M20-9712945 Harwin Inc. 156990 2016+ 29 SIL HORIZ PIN HDR Unitronix Electronics Limited
M20-9712945 IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-9712945 NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022162030 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
DS35-10P IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DS35-10P NEW 77550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DS35-10P VISHAY 8300000 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
0022285361 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
79107-7021 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
79107-7021 Molex Connector Corporation 299170 2016+ CONN RECEPT 2MM 44POS VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
79107-7021 MOLEX9 10000 16+ 2.00mm(.079)PitchMilli-GridR Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
0009626024 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 2 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
0387319007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1860676 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1860676 Factory 12000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
1860676 Phoenix Contact 147840 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1860676 Phoenix Contact 297550 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com