Location : Home > T > TXR40SJ90-1005AI
TXR40SJ90-1005AI
10-109918-1P Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
LJT00RT-17-25P-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 24C 22#22D 2#8(COAX) PIN
DCDM-25PSK Connectors, Interconnects D-Sub Connectors MICRO 25 PIN SOD JACKS
MS25183-18-22P Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
SFH210-PPVC-D06-ID-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN HEADER .100" 12POS
853-83-040-30-002191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
1794300000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1794300000 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1794300000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 3.5MM 90 24POS TIN TPC Global Service Co.Ltd.
1794300000 Weidmuller 147490 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
PS-D4C20Y Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 60 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
PS-D4C20Y IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PS-D4C20Y JAE Electronics 157220 2016+ CONN HOUSING Unitronix Electronics Limited
PS-D4C20Y NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022289073 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
892-70-016-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
892-70-016-10-001101 Preci-Dip 157680 2016+ CONN HDR 16POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-70-016-10-001101 Preci-Dip 278450 2016+ CONN HDR 16POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
892-70-016-10-001101 PRESIDIP 23 2015 ELECTRION
0395205607 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
0395237807 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1054460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers JUMPER FOR WDU 2.5 10POS