Location : Home > T > TWW3J39RE
TWW3J39RE
Share on FacebookShare on Facebook
TWW3J39RE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TWW3J39RE RES 39 OHM 3W 5 RADIAL 789700 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
TWW3J39RE RES 39 OHM 3W 5 RADIAL 1519900 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TWW3J39RE RES 39 OHM 3W 5 RADIAL 894900 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TWW3J39RE Wirewound Resistors - Through Hole 3watt 39ohm 5 Vertical Mount 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TWW3J39RE RES 39 OHM 3W 5 RADIAL 701300 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TWW3J39RE RES 39 OHM 3W 5 RADIAL 789700 Ohmite 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.