Location : Home > C > CMF5534K000DEEK
CMF5534K000DEEK
Share on FacebookShare on Facebook
CMF5534K000DEEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF5534K000DEEK RES 34K OHM 1/2W .5 AXIAL 1554500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF5534K000DEEK RES 34K OHM 1/2W .5 AXIAL 677600 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B6K000FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 6.0K OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B6K000FE70 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS02B6K000FE70 NEW 87770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS02B6K000FE70 Vishay Dale 1444000 2015+ RES 6.0K OHM 3W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com