Location : Home > T > TVX1C470MAD
TVX1C470MAD
Share on FacebookShare on Facebook
TVX1C470MAD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TVX1C470MAD CAP ALUM 47UF 20 16V AXIAL 603100 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TVX1C470MAD RoHS Compliant 39414 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
TVX1C470MAD standard package with RoHS 163050 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
TVX1C470MAD CAP ALUM 47UF 20 16V AXIAL 1343600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TVX1C470MAD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 47uF 5x12 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com