Location : Home > B > BFC247964163
BFC247964163
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247964163 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247964163 CAP FILM 16NF 5 630VDC RAD 1200500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC247964163 CAP FILM 16NF 5 630VDC RAD 573500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0825845:D Cables, Wires - Management Markers TERM MARKER
0825845:D IC 57290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SO63-5-55-22-0 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD