Location : Home > T > TUW7J2R0E
TUW7J2R0E
Share on FacebookShare on Facebook
TUW7J2R0E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TUW7J2R0E RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TUW7J2R0E RES 2 OHM 7W 5 AXIAL 1237800 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TUW7J2R0E RES 2 OHM 7W 5 AXIAL 699800 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TUW7J2R0E Wirewound Resistors - Through Hole 7watt 2ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TUW7J2R0E RES 2 OHM 7W 5 AXIAL 577200 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com