Location : Home > T > TUW7J20RE
TUW7J20RE
Share on FacebookShare on Facebook
TUW7J20RE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TUW7J20RE RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TUW7J20RE RES 20 OHM 7W 5 AXIAL 1237900 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TUW7J20RE RES 20 OHM 7W 5 AXIAL 699900 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TUW7J20RE Wirewound Resistors - Through Hole 7watt 20ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TUW7J20RE RES 20 OHM 7W 5 AXIAL 577300 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com