Location : Home > T > TT09415000J0G
TT09415000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TT09415000J0G distributors
416F36022CLR Crystals and Oscillators Crystals 36MHz ¡À20ppm Crystal 12pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F36022CLR CTS-Frequency Controls 139270 NEW RoHS CRYSTAL 36.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F36022CLR CTS-Frequency Controls 41495 1538+ CRYSTAL 36.000 MHZ 12PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F36022CLR CTS-Frequency Controls 56919 2015+ CRYSTAL 36.000 MHZ 12PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F36022CLR CTS-Frequency Controls 98470 2015+ CRYSTAL 36.000 MHZ 12PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7M27070007 Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À30ppm Crystal 18pF -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
SIT1602BIF33-XXE-24.000000X Crystals and Oscillators Oscillators 24MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.5 V ~ 3.3 V 4.5mA Enable/Disable
H513A05000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
H513A05000J0G Amphenol FCI 157770 2016+ 750 TB SPRING PLUG Unitronix Electronics Limited
H513A05000J0G IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H513A05000J0G NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELLH02160 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.394" (10.00mm) Vertical Through Hole
ELLH02160 Amphenol PCD 157360 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 10MM Unitronix Electronics Limited
ELLH02160 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELLH02160 NEW 87510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1835517 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1835517 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1835517 IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1720170000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 19 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1720170000 Weidmuller 297670 2016+ CONN TERM BLOCK PCB 38POS BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1720170000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK PCB 38POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1720170000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK PCB 38POS BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0488560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole