Location : Home > S > SIT8008AIU2-33E
SIT8008AIU2-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008AIU2-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008AIU2-33E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 140070 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008AIU2-33E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57719 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AIU2-33E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 98170 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
38760-0114 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
38760-0114 Electronics 27950 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
38760-0114 Electronics 27950 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1959451 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole