Location : Home > T > TPSY227M010R0200
TPSY227M010R0200
Share on FacebookShare on Facebook
TPSY227M010R0200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TPSY227M010R0200 .? 50000 AVX? 2013+ IN STOCK Leading(HK) IC Distributor Limited
TPSY227M010R0200 standard package with RoHS 162250 AVX 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
TPSY227M010R0200 CAP TANT 220UF 10V 20 2917 1235000 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TPSY227M010R0200 CAP TANT 220UF 10V 20 2917 579000 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TPSY227M010R0200 Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 220uF 20 Tol. 200 ESR Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TPSY227M010R0200 RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk