Location : Home > T > TPSD227M010R0050
TPSD227M010R0050
Share on FacebookShare on Facebook
TPSD227M010R0050 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TPSD227M010R0050 CAP TANT 220UF 10V 20 2917 1226300 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TPSD227M010R0050 CAP TANT 220UF 10V 20 2917 581000 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TPSD227M010R0050 SMD 1500 AVX 11+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
TPSD227M010R0050 Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TPSD227M010R0050 SMD 138600 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0034.5046 Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM