Location : Home > T > TPSD227M006R0050
TPSD227M006R0050
Share on FacebookShare on Facebook
TPSD227M006R0050 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TPSD227M006R0050 Original&New 20000 AVX 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
TPSD227M006R0050 Tantalum Capacitors - Solid SMD 220UF 6V 20 D Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TPSD227M006R0050 Original&New 28000 AVX 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
TPSD227M006R0050 CAP TANT 220UF 6.3V 20 2917 598400 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com