Location : Home > T > TAJC475M025RNJ
TAJC475M025RNJ
Share on FacebookShare on Facebook
TAJC475M025RNJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAJC475M025RNJ NA 14500 Kemet 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
TAJC475M025RNJ Tantalum Capacitors - Solid SMD 25volts 4.7uF 20 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TAJC475M025RNJ Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TAJC475M025RNJ RoHS Compliant 37506 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
39212000440 Circuit Protection Fuses FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC RAD
MRT 500-BULK Circuit Protection Fuses FUSE BRD MNT 500MA 250VAC RADIAL