Location : Home > T > TNPW2010121KBETF
TNPW2010121KBETF
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW2010121KBETF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW2010121KBETF RES 121K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW2010121KBETF RES SMD 121K OHM 0.1 0.4W 2010 693800 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW2010121KBETF RES SMD 121K OHM 0.1 0.4W 2010 588600 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW2010121KBETF RES SMD 121K OHM 0.1 0.4W 2010 583800 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2939425 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 60W