Location : Home > C > CRCW0805133RFKEC
CRCW0805133RFKEC
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0805133RFKEC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0805133RFKEC RES SMD 133 OHM 1 1/8W 0805 1517000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW0805133RFKEC RES SMD 133 OHM 1 1/8W 0805 880700 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MD28-4-A Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 28V 112W