Location : Home > T > TNPW1206102KBEEA
TNPW1206102KBEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW1206102KBEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW1206102KBEEA RES SMD 102K OHM 0.1 1/4W 1206 1306600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW1206102KBEEA Thin Film Resistors - SMD 102Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com