Location : Home > R > RCL06125R10JNEA
RCL06125R10JNEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06125R10JNEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06125R10JNEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 5.1ohms 5 0612 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06125R10JNEA RES SMD 5.1 OHM 5 1/2W 0612 899600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL06125R10JNEA RES SMD 5.1 OHM 5 1/2W 0612 794400 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL06125R10JNEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 5.1ohms 5 0612 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.