Location : Home > T > TNPW080598K8BEEA
TNPW080598K8BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080598K8BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080598K8BEEA 15+ 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW080598K8BEEA Thin Film Resistors - SMD 98.8Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW080598K8BEEA RES SMD 98.8K OHM 0.1 1/8W 0805 603200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW080598K8BEEA RES SMD 98.8K OHM 0.1 1/8W 0805 498000 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited