Location : Home > R > RCL12258R20JNEG
RCL12258R20JNEG
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12258R20JNEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12258R20JNEG RES SMD 8.2 OHM 5 2W 1225 701600 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RCL12258R20JNEG RES SMD 8.2 OHM 5 2W 1225 1251600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RCL12258R20JNEG RES SMD 8.2 OHM 5 2W 1225 596400 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL12258R20JNEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 8.2ohm 5 200ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com