Location : Home > T > TNPW080597R6BEEA
TNPW080597R6BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080597R6BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080597R6BEEA Thin Film Resistors - SMD 97.6ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW080597R6BEEA 15+ 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW080597R6BEEA 659875 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TNPW080597R6BEEA 659875 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
TNPW080597R6BEEA Thin Film Resistors - SMD 97.6ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW080597R6BEEA RES SMD 97.6 OHM 0.1 1/8W 0805 899800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.