Location : Home > C > CRCW040295K3FKTD
CRCW040295K3FKTD
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW040295K3FKTD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW040295K3FKTD ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW040295K3FKTD RES SMD 95.3K OHM 1 1/16W 0402 997400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW040295K3FKTD standard package with RoHS 45500 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
CRCW040295K3FKTD RES SMD 95.3K OHM 1 1/16W 0402 892200 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW040295K3FKTD Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 95.3Kohms 1 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW040295K3FKTD Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 95.3Kohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
750-00008 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 9V 3W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input