Location : Home > T > TNPW080578R7BEEA
TNPW080578R7BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080578R7BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080578R7BEEA Thin Film Resistors - SMD 78.7ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW080578R7BEEA 659875 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TNPW080578R7BEEA 659875 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
TNPW080578R7BEEA 15+ 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW080578R7BEEA Thin Film Resistors - SMD 78.7ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW080578R7BEEA RES SMD 78.7 OHM 0.1 1/8W 0805 900900 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.