Location : Home > T > TNPW080576R8BEEA
TNPW080576R8BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080576R8BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080576R8BEEA Thin Film Resistors - SMD 76.8ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW080576R8BEEA 659875 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TNPW080576R8BEEA 659875 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
TNPW080576R8BEEA 15+ 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW080576R8BEEA Thin Film Resistors - SMD 76.8ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW080576R8BEEA RES SMD 76.8 OHM 0.1 1/8W 0805 901000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.