Location : Home > T > TNPW080533R2BEEA
TNPW080533R2BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080533R2BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080533R2BEEA Thin Film Resistors - SMD 33.2ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW080533R2BEEA RES SMD 33.2 OHM 0.1 1/8W 0805 1505700 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TNPW080533R2BEEA Thin Film Resistors - SMD 33.2ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TNPW080533R2BEEA Thin Film Resistors - SMD 33.2ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd