Location : Home > T > TNPW080532R4BEEA
TNPW080532R4BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080532R4BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080532R4BEEA 659875 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
TNPW080532R4BEEA 659875 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
TNPW080532R4BEEA RES SMD 32.4 OHM 0.1 1/8W 0805 986800 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW080532R4BEEA 659875 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3021HN Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories WIRE HARNESS FOR BUCKPUCK SUPPLY
3021HN LEDDYNAMICS 50000 14+ BULK Protec Engineering (S) Pte Ltd
DRS-24V100W1NZ Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 100W
JTL4048S05 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 5V 40W
JTL4048S05 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JTL4048S05 XP 6584 17+ DIP EKT Electronics Co., Ltd
JTL4048S05 XPPOWER 22753 17+ 17+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MAX5535EVKIT+ 789456 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MAX5535EVKIT+ MAXIM 36530 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
MAX5535EVKIT+ MAXIM 39986 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
MAX5535EVKIT+ NEW 77690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RG1608N-9760-B-T1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 976 OHM 0.1% 1/10W 0603
RG1608N-9760-B-T1 Susumu 800,000 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
RG1608N-9760-B-T1 Susumu 1536800 2015+ RES SMD 976 OHM 0.1 1/10W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG1608N-9760-B-T1 Susumu 888800 2015+ RES SMD 976 OHM 0.1 1/10W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG1608N-9760-B-T1 Susumu 800,000 15+ Thin Film Resistors - SMD 1/10W 976ohm 0.1 10ppm Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
JS1-3V Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 3VDC Coil Through Hole
JS1-3V STOCK 46490 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
G2R-1-T DC36 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 36VDC Coil Chassis Mount
G2R-1-T DC36 NEW 78270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
G2R-1-T DC36 Omron 27330 15+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 36V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
G2R-1-T DC36 Omron 8330 2014+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 36V Ameyic Electronics Limited
G2R-1-T DC36 Omron 87950 1525+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 36V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com