Location : Home > T > TNPW0805205RBETA
TNPW0805205RBETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0805205RBETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0805205RBETA RES SMD 205 OHM 0.1 1/8W 0805 896400 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW0805205RBETA RES SMD 205 OHM 0.1 1/8W 0805 1544400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW0805205RBETA Thin Film Resistors - SMD 205ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com