Location : Home > D > DSP1-L2-DC12V-F
DSP1-L2-DC12V-F
Share on FacebookShare on Facebook
DSP1-L2-DC12V-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSP1-L2-DC12V-F RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V 8000 Panasonic Electric Works 16+ RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V Power Agency Co.,Ltd
DSP1-L2-DC12V-F RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V 1000 Panasonic 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
DSP1-L2-DC12V-F Originalnew 74841 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LCB50W Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 48V 50W