Location : Home > T > TNPW04029K09BEED
TNPW04029K09BEED
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW04029K09BEED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW04029K09BEED n/a 18603 VISHAY 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
TNPW04029K09BEED Thin Film Resistors - SMD 9.09Kohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW04029K09BEED good quality 468380 VISHAY 2014+ can respond quickly ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
TNPW04029K09BEED Thin Film Resistors - SMD 9.09Kohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW04029K09BEED RES SMD 9.09K OHM 0.1 1/16W 900000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW04029K09BEED RES SMD 9.09K OHM 0.1 1/16W 794800 Vishay Dale 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.