Location : Home > 4 > 4116R-2-121
4116R-2-121
Share on FacebookShare on Facebook
4116R-2-121 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4116R-2-121 RES ARRAY 120 OHM 15 RES 16DIP 883500 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-2176092-1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 7.15K OHM 0.1% 1/4W 0805
9-2176092-1 TE Connectivity AMP Connectors 1338700 2015+ RES SMD 7.15K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9-2176092-1 TE Connectivity AMP Connectors 587500 1534+ RES SMD 7.15K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
9-2176092-1 TE Connectivity AMP Connectors 682700 2015+ RES SMD 7.15K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com