Location : Home > T > TNPW04024K32BETD
TNPW04024K32BETD
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW04024K32BETD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW04024K32BETD RES SMD 4.32K OHM 0.1 1/16W 885600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW04024K32BETD RES SMD 4.32K OHM 0.1 1/16W 1404600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW04024K32BETD RES 4.32K OHM 1/16W 0.1 0402 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HC28-2-A Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 28V 56W