Location : Home > N > NMK1209SAC
NMK1209SAC
Share on FacebookShare on Facebook
NMK1209SAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NMK1209SAC SIP 3245 MURATA 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
NMK1209SAC Originalnew 49810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
NMK1209SAC SMD 69980 MURATA 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
NMK1209SAC SMD 458870 MURATA 2014+ can respond quickly ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
NMK1209SAC CONV DC/DC 2W 12VIN 9VOUT SIP 8000 Murata Power Solutions Inc 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
NMK1209SAC SIP-7 13168 MURATA 17+ enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SCS603 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 3.3V 60W
SCS603 649652 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SCS603 Distributor 162210 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
SCS603 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
SCS603 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 8000 2015+ PWR SUP AC-DC 3.3V 12.0A enkaite Electronics Co., Ltd