Location : Home > T > TNPW040241K2BETD
TNPW040241K2BETD
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW040241K2BETD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW040241K2BETD RES SMD 41.2K OHM 0.1 1/16W 1004600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW040241K2BETD RES SMD 41.2K OHM 0.1 1/16W 1523600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW040241K2BETD RES SMD 41.2K OHM 0.1 1/16W 1004600 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW040241K2BETD RES 41.2K OHM 1/16W 0.1 0402 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LPS115 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 80W