Location : Home > C > CRCW08051R47FNEA
CRCW08051R47FNEA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08051R47FNEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08051R47FNEA RES SMD 1.47 OHM 1 1/8W 0805 1423200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW08051R47FNEA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW08051R47FNEA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 1.47ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com