Location : Home > T > TNPW04022K80BEED
TNPW04022K80BEED
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW04022K80BEED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW04022K80BEED Thin Film Resistors - SMD 2.8Kohmns .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW04022K80BEED N/A 90000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TNPW04022K80BEED RES SMD 2.8K OHM 0.1 1/16W 0402 1222100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW04022K80BEED RES 2.80K OHM 1/16W 0.1 0402 20000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor