Location : Home > T > TNPW040211K4BEED
TNPW040211K4BEED
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW040211K4BEED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW040211K4BEED Thin Film Resistors - SMD 11.4Kohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW040211K4BEED RES SMD 11.4K OHM 0.1 1/16W 1259300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW040211K4BEED RES SMD 11.4K OHM 0.1 1/16W 599300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com