Location : Home > T > TNPW04021K18BETD
TNPW04021K18BETD
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW04021K18BETD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW04021K18BETD RES 1.18K OHM 1/16W 0.1 0402 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW04021K18BETD RES SMD 1.18K OHM 0.1 1/16W 782100 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW04021K18BETD 659875 13+ stock Starkey Technology (H.K) Co.,Ltd
TNPW04021K18BETD 659875 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
TNPW04021K18BETD 659875 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DY060-D Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 60W