Location : Home > T > TNPW04021K15BETD
TNPW04021K15BETD
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW04021K15BETD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW04021K15BETD RES SMD 1.15K OHM 0.1 1/16W 782200 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW04021K15BETD RES SMD 1.15K OHM 0.1 1/16W 1411200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW04021K15BETD RES SMD 1.15K OHM 0.1 1/16W 892200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW04021K15BETD RES SMD 1.15K OHM 0.1 1/16W 782200 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GPC80-5 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 80W
GPC80-5 654789 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
GPC80-5 654789 13+ fenkey electronics co.,ltd
GPC80-5 IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GPC80-5 SL Power Electronics Manufactu 8000 2012+ POWER SUPPLY SWITCHER 80W 5V SIMEN Electronics Co.,Ltd