Location : Home > T > TNPW040216K2BEED
TNPW040216K2BEED
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW040216K2BEED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW040216K2BEED Thin Film Resistors - SMD 16.2Kohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW040216K2BEED RES SMD 16.2K OHM 0.1 1/16W 885400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW040216K2BEED RES SMD 16.2K OHM 0.1 1/16W 780200 Vishay Dale 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.