Location : Home > T > TNPW0805210RBEEN
TNPW0805210RBEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0805210RBEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0805210RBEEN Thin Film Resistors - SMD 210ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW0805210RBEEN RES SMD 210 OHM 0.1 1/8W 0805 1356400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW0805210RBEEN RES SMD 210 OHM 0.1 1/8W 0805 696400 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com