Location : Home > T > TL602-024.576M
TL602-024.576M
Share on FacebookShare on Facebook
TL602-024.576M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TL602-024.576M OSC TCXO 24.576 MHZ LVCMOS SMD 70350 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TL602-024.576M OSC TCXO 24.576 MHZ LVCMOS SMD 57209 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TL602-024.576M OSC TCXO 24.576 MHZ LVCMOS SMD 61935 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TL602-024.576M OSC TCXO 24.576 MHZ LVCMOS SMD 70350 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
43562.2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 12-20 AWG
43562.2 On Shore Technology Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
43562.2 On Shore Technology Inc 8000 2012+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 5MM EKT Electronics Co., Ltd
43562.2 On Shore Technology Inc 8000 2012+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 5MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3192038 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 20 Position Marshalling Distributor Gray 20-24 AWG
3192038 Phoenix Contact 147740 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3192038 Phoenix Contact 287550 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-8625-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-8625-310C Aries Electronics 157780 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-8625-310C Aries Electronics 278270 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-43-144-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
104-13-952-41-770000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD
104-13-952-41-770000 IC 59830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
104-13-952-41-770000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
104-13-952-41-770000 Mill-Max Manufacturing Corp. 271700 2016+ CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104-13-952-41-770000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN FRAME .900 52POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd