Location : Home > A > ABLJO-V-100.000MHZ
ABLJO-V-100.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ABLJO-V-100.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLJO-V-100.000MHZ OSC VCXO 100.000MHZ LVCMOS SMD 87770 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3209514 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through White 12-26 AWG
3209514 Phoenix Contact 146940 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL WHITE Unitronix Electronics Limited
315-43-163-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 63 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
OSTYK60321330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK60321330 IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK60321330 NEW 77590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
451-80-218-00-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
451-80-218-00-003101 Preci-Dip 147420 2016+ CONN HDR 18POS 2.54MM T/H TIN Unitronix Electronics Limited
451-80-218-00-003101 Preci-Dip 279090 2016+ CONN HDR 18POS 2.54MM T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com