Location : Home > T > TJ02018200J0G
TJ02018200J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TJ02018200J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A219303 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
A219303 Eaton 147030 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
1966030000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 4-18 AWG
1966030000 Weidmuller 146960 2016+ TERMINAL WSI 25/3 CC Unitronix Electronics Limited
1966030000 Weidmuller 288150 2016+ TERMINAL WSI 25/3 CC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT1602BIF23-XXE-27.000000G Crystals and Oscillators Oscillators 27MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.5 V ~ 3.3 V 4.5mA Enable/Disable
211(BX) 37544 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
211(BX) 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
211(BX) IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS240F23IDT Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À20ppm Crystal 18pF 30 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount HC49/US
TS240F23IDT CTS-Frequency Controls 62345 1538+ CRYSTAL 24.000000 MHZ Alphatek Technology Limited
TS240F23IDT IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS240F23IDT NEW 88850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
54-00018 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - B Receptacle Connector 4 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
TJ04515400J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ04515400J0G Amphenol FCI 147250 2016+ 508 TB PLU PLU W/HANDLE Unitronix Electronics Limited
TJ04515400J0G IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ04515400J0G NEW 98130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16372-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Power Distribution 3 Pole Power Distribution Block 310A 600V
1900798 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1900798 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1900798 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1900798 Phoenix Contact 298170 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com