Location : Home > M > MBRF400200
MBRF400200
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JC6-Q308-07 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
JC6-Q308-07 687946 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
JC6-Q308-07 33477 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
JC6-Q308-07 IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3024465 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 7 Position Feed Through (3), Isolated Gray 12-24 AWG
3024465 Phoenix Contact 140220 17+/18+ VIOK 1 5-3D/PE-EX FindCores Electronics Co.,Ltd.
1147490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole